o   k a p e l e


manager kontakt 739 669 354 email: oknaslany@seznam.cz

Sumec - basa, vokál
Pípa - bicí , texty
P.P.Cvok - kytara,hlavní zpěv
Václav - druhá kytara , vokál

 
 Historie kapely

Pod tíhou historie praskají regály v archívech a gigabajty dějin zahlcujou harddisky na celým světě, takže asi budeme struční, že? Nebo to aspoň zkusíme…

V prosinci 2008 končí Pípa po nějakejch 18ti letech v TN – neplánovaně, bez fanfár, derniér a taky bez výhledu na další rokec, neřkuli HC nebo skáčko. P.P.Cvok sice v TN zdaleka nekončí, ale proč si nezahrát ve dvou bandách? A protože je Pípa volnej, svolnej a taky pěkně zoufalej po 2 měsících bubnový abstinence, tak má naše budoucí sebranka kytaru a bubny. Taky by to ovšem chtělo alespoň řádnýho baskytarovýho zabijáka. Tím se po krátké selekci a ještě kratším telefonátu Pípy stává k datu 5.1. 2009 Sáďa (t.č. čtyřstrunatec slánského punk-kvartetu Bezvědomí).

Čirou náhodou toho samého dne dostává Pípa typ na zkušebnu a po dohodě se Standou Kohouškem tuto taky obstarává. Standa totiž brnká a pěje v Dámy a pánové a toto uskupení zkušebnu doposud monopolně využívalo ke svým bigbeatovým sabatům. Zkušebna jest dominantou slánského tržiště a vede k ní 18 dřevěných schodů přilepených k nechutně pograffittovaný zdi.

Na historicky první zkoušce 8.1. se soubor seznámil s obsluhou plynového topného tělesa (venku byla 15ti stupňová kosa a uvnitř nebylo o moc líp). Kromě toho se taky řeklo, že se budem jmenovat DILEMMA IN CINEMA a taky jsme si slušně zahráli. Za asi 2 hoďky jsme vyplodili skoro 2 songy. Historicky první kompletní skladbou bandu se tak stala Barová noc, kterou na Pípovo slova zhudebnil P.P.Cvok.

Při nahrávání druhého Cd s názvem Jedem v černym , přichází do kapely dávný kamarád P.P.Cvoka Ciril z Rakovníka s kterým se po letech shledal při tetování svého ramene .V kapele se ujal role baviče uvaděče a pěvce , v neposlední řadě také grafika , jelikož má tetovací studio nebude do budoucna o zkrášlování kapely nouze. Cd Jedem v černym vyšlo u CECEK RECORDS v únoru 2013 .

Koncem roku 2013 odchází z rodinných důvodů z Totálního nasazení po 21 letech P.P.Cvok a Dilemma in Cinema má tím pádem od té chvíle našlápnuto ,stačí se podívat na podrážky bot všech členů a zjistíte, že je to holý fakt.

Koncem roku 2015 přestává Ciril jezdit na koncerty a pak odjíždí do Belgie ze které se velmi rychle vrací ovšem situace se opakuje začátkem roku 2016 ,kdy opět postupně přestává jezdit na koncerty a tak se kapela vrací do staronové sestavy a natáčí nový videoklip k novince Vedro jako v Tel Avivu ...

Pak do kapely přibíráme na post druhé kytary mladou krev Václava Primitiva Younga , velikého kaliče a dobrodruha si publikum po mocné šavli po cestě na festival okamžitě oblíbilo.

Začátkem roku 2018 odchází kvůli rodině z kapely Sáďa a na jeho místo přichází Sumec (Martin Šíma) z kapely S.N.A.D .

Navíc se P.P.Cvok vrací opět k Totálnímu Nasazení takže kapela sice méně koncertuje ,ale o to víc má času na nové skladby .

V této sestavě začíná kapela na jaře 2019 natáčet třetí album a které dotočí v září 2019 a brzy se objeví i nový velmi profesionální videoklip.


 Náš profil na Bandzone

Náš profil na Facebooku

Vohulto.cz

Fajn Rock Music